6 ოქტომბერი (კვირა) 11 და 9 წლამდე ასაკის ფესტივალი ქ.თბილისი"ავჭალის რაგბის ბაზა"

მის: დ. სარაჯიშვილის გამზირი 27

ხელოვნური

2009-2010 მოედნისზომა: 45x30

სათამაშო დრო:ერთი თამაში 10წთ

რაოდენობა: 7x7

 

პირველი მოედანი ხვამლი1 , ხარები1 , მამონტები1 , ლელო დიღ , წიქარა.

მეორე მოედანი-        ხვამლი2 , ხარები2 , მამონტები2 , ავჭალა , ჯიქი.

მესამე მოედანი-       ხვამლი3 ,ლოკომოტივი , ჩოხოსნები , მიმინო , ხულიგანა.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

მესამე მოედანი

11:00

ხარები1 - წიქარა

ხარები2 - ჯიქი

ლოკომოტივი - ხულიგანა

11:15

მამონტები1 - ლელო დიღ

მამონტები2 - ავჭალა

ჩოხოსნები - მიმინო

11:30

ხვამლი1 - წიქარა

ხვამლი2 - ჯიქი

ხვამლი3 - ხულიგანა

11:45

ხარები1 - ლელო დიღ

ხარები2 - ავჭალა

ლოკომოტივი - მიმინო

12:00

ხვამლი1 - მამონტები1

ხვამლი2 - მამონტები2

ხვამლი3 - ჩოხოსნები

12:15

ლელო დიღ - წიქარა

ავჭალა - ჯიქი

მიმინო - ხულიგანა

12:30

ხარები1 - მამონტები1

ხარები2 - მამონტები2

ლოკომოტივი - ჩოხოსნები

12:45

ხვამლი1 - ლელო დიღ

ხვამლი2 - ავჭალა

ხვამლი3 - მიმინო



პირველი მოედანი რაშები1 , ქორები , ყოჩები , აკადემია , გორდა.

მეორე მოედანი-        მერანი , რაშები 2 , ვეფხვები , ქორ/ფეს.

მესამე მოედანი-

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

მესამე მოედანი

13:00

ქორები - გორდა

მერანი - ქორ/ფეს

 

13:15

ყოჩები  - აკადემია

რაშები2 - ვეფხვები

 

13:30

რაშები1 - გორდა

 

 

13:45

ქორები - აკადემია

მერანი - ვეფხვები

 

14:00

რაშები1 - ყოჩები

რაშები2 - ქორ/ფეს

 

14:15

აკადემია - გორდა

 

 

14:30

ქორები - ყოჩები

მერანი - რაშები2

 

14:45

რაშები1 - აკადემია

ვეფხვები - ქორ/ფეს

 


 

 

 

  U9

2011– 2012მოედნის ზომა:30x20

სათამაშო დრო:ერთი თამაში 7წთ.

რაოდენობა: 5x5.

 

პირველი მოედანი ხვამლი1 , აკადემია , მამონტები1 , რაშები1 , წიქარა.

მეორე მოედანი-        აკადემია ნუც , ხვამლი2 , რაშები2 , მამონტები2 , ავჭალა.

მესამე მოედანი      ჯიქი , მართვე , ხარები , ქორები , ლაშარი , ვეფხვები.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

მესამე მოედანი

15:30

აკადემია - წიქარა

ხვამლი2 - ავჭალა

ჯიქი - ვეფხვები

15:40

მამონტები1 - რაშები1

რაშები2 - მამონტები2

მართვე - ლაშარი

15:50

ხვამლი1 - წიქარა

აკადემია ნუც - ავჭალა

ხარები - ქორები

16:00

აკადემია - რაშები1

ხვამლი2 - მამონტები2

ჯიქი - ლაშარი

16:10

ხვამლი1 - მამონტები1

აკადემია ნუც - რაშები2

ხარები - ვეფხვები

16:20

რაშები1 - წიქარა

მამონტები2 - ავჭალა

მართვე - ქორები

16:30

აკადემია - მამონტები1

ხვამლი2 - რაშები2

ლაშარი - ვეფხვები

16:40

ხვამლი1 - რაშები1

აკადემია ნუც-მამონტები2

ჯიქი - ქორები

16:50

 

 

მართვე - ხარები

 

უკან დაბრუნება  
 
 
საქართველოს დრო
 

დიდი 10

 

არდადეგები

სეზონი
სრულად

საცნობარო

2019-20 სეზონის სიახლეები

წვრთნა  "მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

შეცვლის ბარათი  |  ქულათა ტოლობა

განაცხადის შევსება-ჩასწორება

ყველა [84] გუნდის საკონტაქტო ინფო

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

რაგბი ევროპა 2020

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

01/02

.

შინ

რუმინეთი

კვი

09/02

15.45

გარეთ

ესპანეთი

შაბ

22/02

.

შინ

ბელგია

შაბ

07/03

18.00

გარეთ

პორტუგალია

შაბ

14/03

.

შინ

რუსეთი

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    
საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    

მინდა ჯგუფის ლოგო