16 ნოემბერი (შაბათი) 13 წლამდე ასაკის ფესტივალი ქ.თბილისი "შევარდენის რაგბის ბაზა"

ხელოვნური

2007-2008მოედნის ზომა: 65x47

სათამაშო დროერთი თამაში: 12წთ

რაოდენობა: 9x9 (3 შერკინება 6უკანა ხაზი)

 

ლელო ვარ1 , ხვამლი1 , ჯიქი , ლეგიონი.

ლელო ვარ2 , ხვამლი3 , თელავი , სურამი.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

14:00

ლელო ვარ1 - ლეგიონი

ხვამლი1 - ჯიქი

14:15

ლელო ვარ2 - სურამი

ხვამლი3 - თელავი

14:30

ლელო ვარ1 - ჯიქი

ხვამლი1 - ლეგიონი

14:45

ლელო ვარ2 - თელავი

ხვამლი3 - სურამი

15:00

ლელო ვარ1 - ხვამლი1

ჯიქი - ლეგიონი

15:15

ლელო ვარ2 - ხვამლი3

თელავი - სურამი

 

 

აკადემია , ლელო1 , გორდა , ხვამლი2.

აკადემია ნუც , ლელო2 , ყოჩები ბოლ/კაზ , ხვამლი4.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

15:30

აკადემია - ხვამლი2

ლელო1 - გორდა

15:45

აკადემია ნუც - ხვამლი4

ლელო2 - ყოჩები ბოლ/კაზ

16:00

აკადემია - გორდა

ლელო1 - ხვამლი2

16:15

აკადემია ნუც - ყოჩები ბოლ/კაზ

ლელო2 - ხვამლი4

16:30

აკადემია - ლელო1

გორდა - ხვამლი2

16:45

აკადემია ნუც - ლელო2

ყოჩები ბოლ/კაზ - ხვამლი4

 

 

ხარები1 , ლელო დიღ1 , ვეფხვები , თუშები.

ხარები2 , ლელო დიღ2 , ფესვები , ხვამლი5.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

17:00

ხარები1 - თუშები

ლელო დიღ1 - ვეფხვები

17:15

ხარები2 - ხვამლი5

ლელო დიღ2 - ფესვები

17:30

ხარები1 - ვეფხვები

ლელო დიღ1 - თუშები

17:45

ხარები2 - ფესვები

ლელო დიღ2 - ხვამლი5

18:00

ხარები1 - ლელო დიღ1

ვეფხვები - თუშები

18:15

ხარები2 - ლელო დიღ2

ფესვები - ხვამლი5

 

 

რაშები1 , ლელო საბ , არმაზი , ავჭალა.

რაშები2 , წიქარა , ქორები , ჩოხოსნები/თბილისი.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

18:30

რაშები1 - ავჭალა

ლელო საბ - არმაზი

18:45

რაშები2 - ჩოხ/თბი

წიქარა - ქორები

19:00

რაშები1 - არმაზი

ლელო საბ - ავჭალა

19:15

რაშები2 - ქორები

წიქარა - ჩოხ/თბი

19:30

რაშები1 - ლელო საბ

არმაზი - ავჭალა

19:45

რაშები2 - წიქარა

ქორები - ჩოხ/თბი

 

 

ლოკომოტივი , ყოჩები1 , მართვე , ხულიგანა1 , ლაშარი.

იუნკერები , ხულიგანა2 , არმია , მიმინო/ლაშარი , ყოჩები2.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

20:00

ყოჩები1 - ლაშარი

ხულიგანა2 - ყოჩები2

20:15

მართვე - ხულიგანა1

არმია - მიმ/ლაშ

20:30

ლოკომოტივი - ლაშარი

იუნკერები - ყოჩები2

20:45

ყოჩები1 - ხულიგანა

ხულიგანა2 - მიმ/ლაშ

21:00

ლოკომოტივი - მართვე

იუნკერები - არმია

21:15

ხულიგანა1 - ლაშარი

მიმ/ლაშ - ყოჩები2

21:30

ყოჩები1 - მართვე

ხულიგანა2 - არმია

21:45

ლოკომოტივი - ხულიგანა1

იუნკერები - მიმ/ლაშ

 

უკან დაბრუნება  
 
 
საქართველოს დრო
 

დიდი 10

 

არდადეგები

სეზონი
სრულად

საცნობარო

2019-20 სეზონის სიახლეები

წვრთნა  "მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

შეცვლის ბარათი  |  ქულათა ტოლობა

განაცხადის შევსება-ჩასწორება

ყველა [84] გუნდის საკონტაქტო ინფო

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

რაგბი ევროპა 2020

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

01/02

.

შინ

რუმინეთი

კვი

09/02

15.45

გარეთ

ესპანეთი

შაბ

22/02

.

შინ

ბელგია

შაბ

07/03

18.00

გარეთ

პორტუგალია

შაბ

14/03

.

შინ

რუსეთი

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    
საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    

მინდა ჯგუფის ლოგო