17 ნოემბერი (კვირა) – 11 და 9 წლამდე ასაკის ფესტივალი ქ.თბილისი " შევარდენის რაგბის ბაზა "

ხელოვნური

U11

2009-2010 .მოედნისზომა: 45x30

სათამაშო დრო: ერთი თამაში 10წთ, რაოდენობა: 7x7.


პირველი მოედანი  ლელო საბ1 , რაშები1 , მამონტები1 , ხვამლი1 , ყოჩები ბოლ.

მეორე მოედანი -        რაშები2 , ხვამლი2 , ლელო საბ2 , მართვე , გორდა.

მესამე მოედანი -       ყოჩები კაზ , ხვამლი3 , რაშები3 , თელავი , მამონტები2 .

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

მესამე მოედანი

14:00

რაშები1 - ყოჩები ბოლ

ხვამლი2 - გორდა

ხვამლი3 - მამონტები2

14:12

მამონტები1 - ხვამლი1

ლელო საბ2 - მართვე

რაშები3 - თელავი

14:24

ლელო საბ1 - ყოჩები ბოლ

რაშები2 - გორდა

ყოჩები კაზ - მამონტები2

14:36

რაშები1 - ხვამლი1

ხვამლი2 - მართვე

ხვამლი3 - თელავი

14:48

ლელო საბ1 - მამონტები1

რაშები2 - ლელო საბ2

ყოჩები კაზ - რაშები3

15:00

ხვამლი1 - ყოჩები ბოლ

მართვე - გორდა

თელავი - მამონტები2

15:12

რაშები1 - მამონტები1

ხვამლი2 - ლელო საბ2

ხვამლი3 - რაშები3

15:24

ლელო საბ1 - ხვამლი1

რაშები2 - მართვე

ყოჩები კაზ - თელავი




 

 

პირველი მოედანი მერანი1 , ლელო ვარ1 , წიქარა , ლოკომოტივი , ხულიგანა1.

მეორე მოედანი      ავჭალა , მერანი2 , იუნკერები , ჩოხოსნები , ლელო ვარ2.

მესამე მოედანი      მიმინო , იუნკერები ტაბახმელა , ქორები , არმაზი , ხულიგანა2.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

მესამე მოედანი

15:36

ლელო ვარ1 - ხულიგანა1

მერანი2 - ლელო ვარ2

იუკერები ტაბ - ხულიგანა2

15:48

წიქარა - ლოკომოტივი

იუნკერები - ჩოხოსნები

ქორები - არმაზი

16:00

მერანი1 - ხულიგანა1

ავჭალა - ლელო ვარ2

მიმინო - ხულიგანა2

16:12

ლელო ვარ1 - ლოკომოტივი

მერანი2 - ჩოხოსნები

იუნკერები ტაბ- არმაზი

16:24

მერანი1 - წიქარა

ავჭალა - იუნკერები

მიმინო - ქორები

16:36

ლოკომოტივი - ხულიგანა1

ჩოხოსნები - ლელო ვარ2

არმაზი - ხულიგანა2

16:48

ლელო ვარ1 - წიქარა

მერანი2 - იუნკერები

იუნკერები ტაბ - ქორები

17:00

მერანი1 - ლოკომოტივი

ავჭალა - ჩოხოსნები

მიმინო - არმაზი




 

 

პირველი მოედანი:   ლელო დიღ , ხარები1 , ყოჩები1 , აკადემია , ვეფხვები.

მეორე მოედანი:        ჯიქი , არმია , ხარები2 , აკადემია ნუც , ყოჩები2 , თუშები.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

17:12

ხარები1 - ვეფხვები

ჯიქი - თუშები

17:24

ყოჩები1 - აკადემია

არმია - ყოჩები2

17:36

ლელო დიღ - ვეფხვები

ხარები2 - აკადემია ნუც

17:48

ხარები1 - აკადემია

ჯიქი - ყოჩები2

18:00

ლელო დიღ - ყოჩები1

ხარები2 - თუშები

18:12

აკადემია - ვეფხვები

არმია - აკადემია ნუც

18:24

ხარები1 - ყოჩები1

ყოჩები2 - თუშები

18:36

ლელო დიღ - აკადემია

ჯიქი - აკადემია ნუც

18:48

 

არმია - ხარები2

 

 

U9

2011– 2012მოედნის ზომა:30x20

სათამაშო დროერთი თამაში 7წთ. რაოდენობა: 5x5.

პირველი მოედანი ხვამლი1 , ლელო დიღ1 , ავჭალა , აკადემია , ხარები1.

მეორე მოედანი-        ხარები2 , აკადემია ნუც , ლელო დიღ2 , ხვამლი2 , წიქარა.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

19:20

ლელო დიღ1 - ხარები1

აკადემია ნუც - წიქარა

19:30

ავჭალა - აკადემია

ლელო დიღ2 - ხვამლი2

19:40

ხვამლი1 - ხარები1

ხარები2 - წიქარა

19:50

ლელო დიღ1 - აკადემია

აკადემია ნუც - ხვამლი2

20:00

ხვამლი1 - ავჭალა

ხარები2 - ლელო დიღ2

20:10

აკადემია - ხარები1

ხვამლი2 - წიქარა

20:20

ლელო დიღ1 - ავჭალა

აკადემია ნუც - ლელო დიღ2

20:30

ხვამლი1 - აკადემია

ხარები2 - ხვამლი2





 

 

მესამე მოედანი         ლაშარი , ხვამლი3 , ვეფხვები , არმია1 , აკადემია ვაკ.

ეოთხე მოედანი-        ქორები , ჯიქი , ლელო დიღ3 , თუშები , არმია2.

დრო

მესამე  მოედანი

ეოთხე მოედანი

19:20

ხვამლი3 - აკადემია ვაკ

ჯიქი - არმია2

19:30

ვეფხვები - არმია1

ლელო დიღ3 - თუშები

19:40

ლაშარი - აკადემია ვაკ

ქორები - არმია2

19:50

ხვამლი3 - არმია1

ჯიქი - თუშები

20:00

ლაშარი - ვეფხვები

ქორები - ლელო დიღ3

20:10

არმია1 - აკადემია ვაკ

თუშები - არმია2

20:20

ხვამლი3 - ვეფხვები

ჯიქი - ლელო დიღ3

20:30

ლაშარი - არმია1

ქორები - თუშები



 

 

პირველი მოედანი მერანი1 , მამონტები1 , იუნკერები ტაბახმელა , არმაზი , რაშები1.

მეორე მოედანი      მართვე , რაშები2 , მამონტები2 , ჩოხოსნებ/იუნკერები , მერანი2.

მესამე მოედანი      ძმები , ხულიგანა , ყოჩები , ლელო ვარ , რაშები3.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

მესამე მოედანი

20:40

მამონტები1 - რაშები1

რაშები2 - მერანი2

ხულიგანა - რაშები3

20:50

იუნკერები ტაბ - არმაზი

მამონტები2 - ჩოხ/იუნ

ყოჩები - ლელო ვარ

21:00

მერანი1 - რაშები1

მართვე - მერანი2

ძმები - რაშები3

21:10

მამონტები1 - არმაზი

რაშები2 - ჩოხ/იუნ

ხულიგანა - ლელო ვარ

21:20

მერანი1 - იუნკერები ტაბ

მართვე - მამონტები2

ძმები - ყოჩები

21:30

არმაზი - რაშები1

ჩოხ/იუნ - მერანი2

ლელო ვარ - რაშები3

21:40

მამონტები1 - იუნკერები ტაბ

რაშები2 - მამონტები2

ხულიგანა - ყოჩები

21:50

მერანი1 - არმაზი

მართვე - ჩოხ/იუნ

ძმები - ლელო ვარ

 

უკან დაბრუნება  
 
 
საქართველოს დრო
 

დიდი 10

 

არდადეგები

სეზონი
სრულად

საცნობარო

2019-20 სეზონის სიახლეები

წვრთნა  "მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

შეცვლის ბარათი  |  ქულათა ტოლობა

განაცხადის შევსება-ჩასწორება

ყველა [84] გუნდის საკონტაქტო ინფო

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

რაგბი ევროპა 2020

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

01/02

.

შინ

რუმინეთი

კვი

09/02

15.45

გარეთ

ესპანეთი

შაბ

22/02

.

შინ

ბელგია

შაბ

07/03

18.00

გარეთ

პორტუგალია

შაბ

14/03

.

შინ

რუსეთი

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    
საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    

მინდა ჯგუფის ლოგო